Termékeink tápanyagtartalma

TermékAlkoholSzénhidrátCukorFehérjeZsírTelített zsírsavakEnergiaEnergiaNátrium
% v/vg/100mlg/100mlg/100mlg/100mlg/100mlkJ/100mlkcal/100mlmg/100ml
Arany Ászok4,32,800,300148350,9
Asahi Super Dry4,12,800,300172410
Dreher 24alk. max. 0,5% 4,72,10,300100240
D24 Egzotikus Citromalk. max. 0,3% 97,1000141330
D24 Lime-Málnaalk. max. 0,3% 8,67,10,200148350
D24 Pomelo-Grapefruitalk. max. 0,3% 86,20,200143340
Dreher Bak7,35,61,3100272651,1
Dreher Gold52,80,50,600170411
Dreher Hidegkomlós4,52,50,50,500155371
Dreher Pale Ale4,82,80,30,500167400
Dreher Red Ale4,82,40,20,500162390
Hofbräu Grapefruit25,850,300150361
Hofbräu Lager42,30,60,500136320
Hofbräu München 52,70,80,600167401
Hofbräu Münchner Weisse5,12,90,80,700187430
Hofbräu Premium52,70,80,600170411
Hofbräu Zitrone25,74,80,100144340
Hofbräu Zitrone Alkoholmentesalk. max. 0,3% 6,86,20,100120280
Kingswood4,54,64,6000182437,5
Kozel Premium Lager4,63,3<0,5<0,500167402
Kozel Dark3,83,40,60,400145344,1
Kőbányai4,32,30,60,400148350,7
Peroni5,13,200,400177420
Pilsner Urquell4,45,1<0,5<0,500178423,2
Rocky Cellar41,10,50,300106250,2
Share on print
Cikk nyomtatása
Share on email
Cikk küldése